Problem z nettemp?

Tu proszę zgłaszać błędy znalezione w nettemp.
swiezak

Problem z nettemp?

Post autor: swiezak » sob sty 28, 2017 7:16 pm

Cześć. Nie jestem pewien czy to wina nettempa ale próbowałem na innych stronach i tego problemu nie ma. Próbowałem na kilku róźnych telefonach i to też nie to. Pisałem do autora widgetu gdzie może byc problem ale nie odpisał
Używam aplikacji na androidzie METAWIDGET który wyświetla mi dane z sensors bezpośrednio na ekranie telefonu. ogólnie działa to idealnie. odświeżanie co 3min i jest luxmalina
Najprawdopodobniej po ostatniej MEGA zmianie w nettemp coś zostało zmienione lub jakis błąd jest i nie da się ustawić tego widgeta.
Gdy chcemy dodać sensor otwiera się przeglądarka z tej aplikacji i strona wyświetla się prawidłowo, Aby dodać czujnik do widgeta musimy
u dołu po lewej zaznaczyc check box aby zaznaczyć co chcemy dodać do ekranu i w tym momencie strona sie wysypuje do czegoś takiego
Obrazek
normalnie wcześniej pojawiało sie okienko sensors i mogłem sobie wybierac który czujnik chciałem dodac a teraz coś się krzaczy.

ODPOWIEDZ