Przyszłość Nettemp

Ogólne forum z pytaniami i propozycjami
debriuman

Przyszłość Nettemp

Post autor: debriuman » wt paź 31, 2017 7:31 am

@techfreak pisałem już wcześniej ale gdzieś znikł mój post. Mianowicie chciałbym dopytać jak widzisz przyszłość nettemp? Czy będziesz dalej rozwijał poprawiał go? Czy raczej zakończysz na tym jak aktualnie jest?
1x RPi 3 & 1x RPi 2 & 3x RPi 0 all for Nettemp

Lahim

Re: Przyszłość Nettemp

Post autor: Lahim » czw lis 16, 2017 9:16 pm

Z tego co widzę, to nie ma możliwości wejść na forum z głównej strony czyli https://techfreak.pl/ więc nie wróży to niczego dobrego, a szkoda ;(

Awatar użytkownika
pimowo
Betatester

Post autor: pimowo » czw lis 16, 2017 11:12 pm

Ja widzę dwie drogi:
1. Przemek po cichu szykuje jakąś wielką aktualizację z mega możliwościami
2. Projekt NetTemp umiera

Mam nadzieję, że jest to pierwsza opcja bo jedyny wybór (jak dla mnie) po NetTemp to jest Domoticz, a on jakoś nie przypadł mi do gustu...
Mój NetTemp mieszka w Raspberry Pi 3B na szynie DIN

middam

Post autor: middam » pt lis 17, 2017 10:23 am

Lahim pisze:
czw lis 16, 2017 9:16 pm
Z tego co widzę, to nie ma możliwości wejść na forum z głównej strony czyli https://techfreak.pl/ więc nie wróży to niczego dobrego, a szkoda ;(
Też ostatnio z przykrością to zauważyłem :( Może twórca się wypowie jak z przyszłością jego projektu.

techfreak
Site Admin
Kontaktowanie:

Post autor: techfreak » pt lis 17, 2017 7:24 pm

Hej, system się rozwija powoli :) Po tym wszystkim co zebrałem w głowie to napisałbym wszystko od nowa tylko w java :P ale to za długo by trwało.
Na ten moment nic nie porzucam ale nie mam tyle czasu na pisanie - dzieciaki już większe, rzadziej jestem w domu. Ja sam używam tego systemu i w miarę możliwości będę coś dokładać i zmieniać. A z linkiem to przy przebudowie mi uciekł.

Ostatnio poszły updaty, na mailu jakiś kolega pisze obsługę DS po rs485 - dodam to jak coś już będzie więc powoli do przodu.

Co do innych systemów, z githuba nie sciągam nettempa, zawsze można sobie go pobrać. Jak ktoś nie widzi updatów w NT i chce zmieniać na domoticza to ok nic nie poradzę. Co do poprawek i bagów brakuje mi jasnego zgłaszania problemów. Najlepszym wyjście to chyba github można zgłaszać po polsku.

Awatar użytkownika
pimowo
Betatester

Post autor: pimowo » pt lis 17, 2017 9:35 pm

techfreak pisze:Co do innych systemów, z githuba nie sciągam nettempa, zawsze można sobie go pobrać. Jak ktoś nie widzi updatów w NT i chce zmieniać na domoticza to ok nic nie poradzę.
Źle mnie zrozumiałeś... ja się nigdzie nie wybieram, a i tym bardziej nie porzucam NT ;)

Chciałem tylko usłyszeć:
techfreak pisze:Na ten moment nic nie porzucam
Mój NetTemp mieszka w Raspberry Pi 3B na szynie DIN

ODPOWIEDZ