touch screen 17''

Użytkownicy tworzą, zmieniają.
swiezak

Re: touch screen 17''

Post autor: swiezak » wt lut 21, 2017 10:26 pm

@pimowo sterowanie oświetleniem to coś pod twój deseń, klikasz na kuchnia i się rozwija a tam masz przyciski do konkretnych urządzeń:) fajnie zrobione

coolturka

Post autor: coolturka » wt kwie 18, 2017 2:35 pm

@debriuman, jakieś dalsze postępy przy projekcie :) ogólnie to zadraszaczam wyglądu pulpitu ;)

Awatar użytkownika
pimowo
Betatester

Post autor: pimowo » śr lis 01, 2017 6:40 pm

debriuman pisze:
śr gru 21, 2016 6:31 pm
Obrazek Obrazek
Jak masz to zamontowane, jakiś wieszak LCD czy coś?
Jak jest "spięty" panel z LCD?

Z tego co pisałeś gdzieś na forum to męczysz różne mini komputerki... możesz wskazać któryś najlepszy do przeglądarki?
Chciałem swój LCD uruchomić na Pi ZERO, ale ta mała bida nie daje razy ze środowiskiem graficznym, przeglądarką. Chciałbym aby to dość płynnie działało. Komputerek potrzebny jest głównie do wyświetlania NT, po za monitorem i panelem dotykowym nic do tego nie będzie więcej podłączone.
Mój NetTemp mieszka w Raspberry Pi 3B na szynie DIN

swiezak

Post autor: swiezak » śr lis 01, 2017 9:20 pm

@pimowo a dostałeś ode mnie wiadomośc o magic mirror na piZero? wysyłałem linka do mojego dysku z zainstalowanym i działającym MM. uruchomienie go na piZero zajeło mi prawie miesiac:)

Awatar użytkownika
pimowo
Betatester

Post autor: pimowo » śr lis 01, 2017 9:53 pm

swiezak pisze:
śr lis 01, 2017 9:20 pm
@pimowo a dostałeś ode mnie wiadomośc o magic mirror na piZero? wysyłałem linka do mojego dysku z zainstalowanym i działającym MM. uruchomienie go na piZero zajeło mi prawie miesiac:)
Nic nie dostałem :(
Mój NetTemp mieszka w Raspberry Pi 3B na szynie DIN

swiezak

Post autor: swiezak » śr lis 01, 2017 10:15 pm

No właśnie mnie to zdziwiło, że nic nie odpisałeś;) poszło na pw.
jak ktoś jest jeszcze zainteresowany to piszcie na pw bo tam są moje dane a nie chce mi sie ich zmieniac, jak ktos jest stałym forumowiczem to udostepnie żeby sobie zerknac co i jak:)
Na ten moment to jest poligon doświadczalny i czekam az kol. war @jot znajdzie chwilke i zepnie to ze swoim modulem MultiLCD żeby mozna bylo dowolny czujnik z NT wyswietlic na MagicMiror.
Widok z kamery jeszcze nie zeskalowany i zaslania widok z kalendarza ale jak jest monitr wiekszy to fajnie sie wszystko uklada.

ODPOWIEDZ